Збільшені мигдалини і лімфовузли у дитини

При фарингоскопії визначається витікання гною по задній стінці глотки, який дитина заковтує. Переважно При односторонньому ураження носоглоткового мигдалини збільшені з одного боку лімфовузли перешкоджають функції грудиноключичнососцевидной м'язи, через що виникає вимушене положення голови, вона дещо повернена.

дитина може скаржитися на болі в животі і розлад стільця. Збільшені лімфовузли можна легко виявити на шиї і в підщелепної області. Мигдалики збільшені, набряклі, нерідко мають гнійні нальоти.

Зів яскраво гіперемована, палаючий, мигдалини набряклі з гнійним нальотом з двох сторін, який легко знімається. Підщелепні лімфовузли збільшені, болючі. Припустити наявність проблем у мами дитини.

живалось до двох і трьох вогнищ (синусити, каріозні зуби, залишки мигдалин). Після санації вогнищ і явища антибіотикотерапії інтоксикації пройшли у 39 дітей і у 3 дітей вони зменшилися; 4 дитини за час перебування в санаторії перенесли ангіну. в тонзіллярних ложах залишки міндаліковой тканини, опаянной з дужками; регіонарні лімфовузли збільшені.

Майже збільшені (маса ТА г при нормі 65 г), поверхня дольчатая, верстви на розрізі виражені нечітко, синюшного состс» ня дитини прогресивно погіршувався, появиЛ ся геморагічний синдром і дівчинка сконч» лась. в пр! виття підщелепної області є слід від рургического розрізу, лімфовузли збільшені Живіт збільшено. різке повнокров'я судин; мигдалини — помірна гіперплазія лимфоиднон тканини, в одній з них пробки;.

Апифитотерапия - це самий простий, доступний і природний шлях до набуття сили, поліпшення якості життя і зупинці процесів

Завдання книги - надати мамам і татам необхідні теоретичні знання для того, щоб практична можливість надання

Схожі статті:
  1. Що купити дитині на день народження
  2. Скільки разів потрібно годувати дитину в 1 місяць
  3. Види спорту картинки для дітей з назвами
  4. Таблиця розмірів нижньої білизни для дітей
  5. Психологічна діагностика дітей в днз
  6. У дитини низька температура 35 що робити